KNLTB Jeugd Najaars Competitie

Jeugd KNLTB Najaars Competitie 2019

Team samenstelling

16 ingeschreven teams

Zondag (16 Teams)
  Groen Zondag  Groen 1 - GENNEPER PARKEN 1      
  Mika Vleming (M, 31549527)      
  Casper van Kessel (M, 31520057)      
  Mats Wijnen (M, 31537545)      
         
   Groen 1 - GENNEPER PARKEN 2      
  Teun Jongmans (M, 31799949)      
  Daan van Beusekom (M, 31794769)      
  Luka Knipmeijer (M, 31913296)      
         
   Groen 2 - GENNEPER PARKEN 3      
  Emma van Lokven (V, 31546242)      
  Noa de Kool (V, 35144106)      
  Istvan Posta (M, 31145086)      
         
   Groen 2 - GENNEPER PARKEN 4      
  Robert Huige (M, 30993040)      
  Ebbe Lehmann (M, 31014348)      
  Luuk Janssen (M, 30838495)      
         
   Groen 2 - GENNEPER PARKEN 5      
  Nova Meerhoff (V, 30417848)      
  Morris Cantrijn (M, 30324092)      
  Marnix Princen (M, 35362227)      
         
Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Lente Besling (V, 29967457)      
  Finn van der Meer (M, 30698537)      
  Miki van Goor (V, 31343953)      
  Maas Versteeg (M, 30143837)      
         
Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Berend Bisschops (M, 30604885)      
  Corné Wind (M, 30065526)      
  Jacco Hoppenbrouwers (M, 30195284)      
  Nout Moeliker (M, 31033229)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Christian Schäfer (M, 29375983)      
  Mels van Lente (M, 35593148)      
  Buck Versteeg (M, 29852978)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Jules Klaassen (M, 31494900)      
  Tim Jonkers (M, 31509509)      
  Kas Nabuurs (M, 30856132)      
         
Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Jori Vries (M, 27156451)      
  Maarten Ramaekers (M, 29257735)      
  Pepijn van der Velden (M, 28400461)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Rik Smits (M, 28860411)      
  Jort Besling (M, 28936698)      
  Joris Huybregts (M, 30421683)      
  Swen Aarts (M, 29025168)      
  Thijs van Lijf (M, 29572940)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Nick van Ooijen (M, 29375975)      
  Jelle Germanus (M, 29570484)      
  Karsten Linssen (M, 30562570)      
  Auke Mortier (M, 28792408)      
  Rowan van der Weel (M, 30285135)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 4      
  Martijn Elst (M, 30493056)      
  Martijn Harmsen (M, 31900895)      
  Lars Meijer (M, 29079470)      
  Bart Versleijen (M, 28721845)      
  Berend Gijsbers (M, 29593646)      
  Max van der Maas (M, 31798640)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 5      
  Jorn van den Boogaard (M, 30234778)      
  Mik Horlings (M, 30159210)      
  Fenwick Todd (M, 30385156)      
  Boris van Woerden (M, 28736931)      
         
Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Carmen Arensman (V, 27644634)      
  Krissie de Beule (V, 30165261)      
  Inke Mooi (V, 29018609)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Iris Adang (V, 29038642)      
  Imre Linssen (V, 31255272)      
  Julia Schleipen (V, 30300487)      
         

 

 

Speeldata KNLTB najaarscompetitie 2019

Klik op de titel om de speeldata van de najaarscompetitie 2019 te zien.

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 40 211 1428

Address

Theo Koomenlaan 11
5644HZ Eindhoven