Senioren KNLTB Najaars Competitie

Senior KNLTB Najaars Competitie 2019

Klik hier om naar RESERVESPELERS te gaan

Team samenstelling

40 ingeschreven teams

         
Donderdag (1 Team)
Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend 1e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Carine van den Boomen (V, 12411892)       
  Cyntha Brouwer-Driessen (V, 14749823)       
  Monique Bertels (V, 12746444)       
  Irma Versteeg (V, 24047910)       
  Imke Marks (V, 11445661)      
         
Vrijdag (24 Teams)
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond  Hoofdklasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Bas van den Hurk (M, 18581501)       
  Niels Beckers (M, 12002240)       
  Hans van de Wijdeven (M, 29707978)       
  Bob Leemhuis (M, 12199109)      
         
   1e klasse - GENNEPER PARKEN 2       
  Eric Steegers (M, 29726689)       
  Bas Beelen (M, 12032255)       
  Will Bolomey (M, 11795719)       
  Steven van Dijk (M, 20818599)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Luke Martens (M, 20448139)       
  Bas van den Donk (M, 26311674)       
  Pieter Francissen (M, 14739453)       
  Paul Hermans (M, 28336275)       
  Robert Spaan (M, 28374347)       
  Michel van Toor (M, 22821503)      
         
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond  1e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Edwin Nijkamp (M, 19747047)      
  Paul Slaats (M, 10435433)      
  Paul Gosselink (M, 10500820)      
  Sander de Vreede (M, 23513101)      
  Corne de Hoon (M, 11237791)      
  Roel Germanus (M, 17286980)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Peer Gijsen (M, 21044791)      
  Pierre Hamelink (M, 21517606)       
  Peter Smulders (M, 17172829)      
  Peter Smid (M, 21665710)      
  Klaas Schoustra (M, 13354094)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  David Beddows (M, 14749750)      
  Anton van Lierop (M, 14432102)      
  Wilbert van der Vorm (M, 30285151)      
  Hans Mudde (M, 30589142)      
  Bart van de Walle (M, 11031670)      
  Jaap van Wershoven (M, 22211799)      
   Colin Verhuijsen (M, 29885337)      
         
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Darja van Schagen (V, 29846358)      
  Maaike Dekkers (V, 29572959)      
  Maartje van Mackelenbergh (V, 29806119)      
  Juliette Fiedeldij (V, 30251265)      
  Natasja Gielen (V, 29846331)      
  Cindy de Groot (V, 25506382)      
  Willemijn Blok (V, 29558662)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Nicole Schroeder (V, 29864771)      
  Carola van Boort (V, 14472988)      
  Claudia Pollen-van Zijtveld (V, 30114241)      
  Janneke van de Griendt (V, 29864747)      
  Bianca Heldens (V, 30421691)      
  Marloes van der Maas (V, 31249019)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Carla Raymakers (V, 30934729)      
  Jessy Velter (V, 30995841)      
  Marjanneke Velter (V, 31825443)      
  Lenneke Wierenga (V, 14706008)      
  Bahar Otter (V, 29147344)       
  Elise de Lange (V, 30127238)      
  Ingrid Swinkels - Nieweg (V, 30725593)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 4      
  Anouk Verhoeven (V, 31825532)      
  Richelle Schreurs (V, 31460860)      
  Elisabeth Scherpenhuysen (V, 29265916)       
  Gonneke van Og (V, 31825435)      
  Brechje Sloots (V, 31825451)      
  Madelon Joosten (V, 31825427)      
  Sarah Dols (V, 31825370)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 5      
  Noortje Kerstens (V, 31277128)      
  Renee Doesburg (V, 31339891)      
  Lisette Kauwenberg (V, 17947456)      
  Pleun van Lierop (V, 31271081)      
  Joyce van de Sande (V, 17623871)      
         
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond  1e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Corien Smits (V, 14708280)      
  Christian van der Ligt (V, 11415525)      
  Nicolien Nouwen (V, 27283429)      
  Maaike Verhagen (V, 26115379)      
  Ingeborg d' Hondt (V, 28143787)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Simone Becx (V, 13262319)      
  Sabine Hiemcke (V, 25172069)      
  Rattana Somers (V, 25388339)      
  Hanneke Klawer-Sanders (V, 12364398)      
  Liselore Verweij (V, 21742138)      
  Liesbeth Baken (V, 26709880)      
  Nardi Kortstee (V, 27267881)      
  Jacqueline van Spaandonk (V, 25454781)      
  Peggy de Boode (V, 28521803)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Monique van de Wetering (V, 20619480)      
  Lieke Cox (V, 31052738)      
  Miriam Thaens (V, 31052746)      
  Aukje Sweegers (V, 31052703)      
  Mieke Sanders (V, 30976839)      
  Anita van Wershoven (V, 31470009)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 4      
  Jacqueline van der Genugten (V, 12612286)      
  Marbritta van Boldrik (V, 26165031)      
  Anita Smits (V, 17378117)      
  Suzanne Giesberts (V, 26163756)      
  Dimphy Grimberg (V, 25737376)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 5      
  Ien Vercauteren (V, 16851412)      
  Ellen Leavers-van der Weijden (V, 16001478)      
  Carine Dings (V, 14897512)      
  Marloes Michielsen (V, 19685785)      
  Miriam Claes (V, 20102380)      
  Ilse Cornelissen (V, 12357138)      
  Teatske van der Zijpp (V, 23513055)      
         
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Ruud de Lau (M, 17838991)      
  Anne Reijntjes (V, 21898383)      
  Suzanne Koolen (V, 19270410)      
  Alain Fraats (M, 13625195)      
  Stijn van Horssen (M, 13861786)      
  Paul Veendrick (M, 12714216)      
          
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Lisa Senders (V, 31728685)      
  Charlotte Mostert (V, 25433253)      
  Femke Daemen (V, 20344007)      
  Jasper Witte (M, 31383505)      
  Johan Gielen (M, 15534960)      
  Terrence de Vries (M, 35279087)      
         
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond  1e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Coy Koopal (M, 12944882)      
  Edward Killaars (M, 14760851)      
  Remco Visser (M, 16819780)      
  Monique Bertels (V, 12746444)      
  Malou van Rhee (V, 13009753)      
  Carine van den Boomen (V, 12411892)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Marc Meijer (M, 15882799)      
  Peterjan Prinsen (M, 22386769)      
  Kirsten Nieboer (V, 22402101)      
  Jan Prummel (M, 23926392)      
  Claire Rooijackers (V, 19741014)      
  Huub van der Poel (M, 18290345)      
  Corinne van Keulen (V, 22641009)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Olaf Aelbers (M, 15010554)      
  Ralph Quicken (M, 17425921)      
  Marjolein van den Bosch (V, 22205314)      
  Imke van Vroonhoven (V, 24047880)      
  Peter Klinkenbijl (M, 10436456)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 4      
  Nicole Janssen (V, 23513047)      
  Brigit Heijnen (V, 31207650)      
  Marcel Schouenberg (M, 30768713)      
  Rudy Teuwen (M, 17468426)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 5      
  Jan van den Broek (M, 24064017)      
  Vincent van der Meer (M, 14584182)      
  Marc Rijs (M, 16984919)      
  Claudia Paro (V, 10607145)      
  Dorine Rijs - den Hoed (V, 16984862)      
  Arianne Scholten (V, 28860462)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 6      
  Marijke Adang (V, 15355055)      
  Marielle Oprinsen (V, 22679170)      
  Femke van den Crommenacker (V, 17549582)      
  Rob Boereboom (M, 25616749)      
  Paul Kaufholz (M, 14767511)      
  Theo Jenneskens (M, 13019716)      
         
Zaterdag (13 Teams)
Heren 17+ Zaterdag  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Cyriel Verberne (M, 30824834)      
  Tom Wessels (M, 15085538)      
  Dirk Vaessen (M, 31174809)      
  Jeroen Gielen (M, 30184266)      
  Wout Ruijs (M, 14170760)      
         
   4e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Joris Vinken (M, 23776625)      
  Joep Jacobs (M, 31725023)      
  Jos van den Elsen (M, 35393882)      
  Rik Crommentuijn (M, 35395516)      
  Daan Vaessen (M, 31808956)      
         
 Dames 17+ Zaterdag  4e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Jolijn van Sleeuwen (V, 35397640)      
  Juultje van Dijk (V, 35393017)      
  Debbie Vaessen (V, 31808948)      
  Hedwich van Engelen (V, 31725015)      
  Rosalie Teurlings (V, 27880230)      
  Madelon Lageveen (V, 35489693)      
  Maritt Schouten (V, 14288230)      
         
Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag (Rotterdam & Zuid) OBR Dames 17+ Zaterdag 2019      
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Aukje Beckers (V, 23114827)      
  Lonneke Trommar (V, 20301820)      
  Laurie Sieben (V, 20117264)      
         
   4e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Simone van Eerd (V, 30417791)      
  Yara Bell (V, 30310628)      
  Josine Jansen (V, 29134056)      
  Susanne van Bragt-Peters (V, 29149622)       
  Chantal van de Ven (V, 12712892)      
  Renee van den Broek (V, 12955035)      
         
   4e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Inge Lammers (V, 30815959)      
  Manon van Raak (V, 30644879)      
  Suzanne Hoedemakers (V, 18324487)       
  Annemiek van Ittersum (V, 30562562)      
  Anne Bekkers (V, 20449844)      
  Charlotte Lunsingh Scheurleer (V, 31339980)      
  Britte van Weerdenburg (V, 19272316)      
  Pauline Martens (V, 14530449)      
         
Gemengd 17+ Zaterdag  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Rob van Loon (M, 27944832)      
  Sophie Truijens (V, 15246760)      
  Tom Verlijsdonk (M, 28566157)      
  Léonne Simons (V, 14767694)      
  Bram Baselmans (M, 26886456)      
  Daan Hootsen (M, 11658835)      
  Danielle Schurgers (V, 12426784)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Magda Filon (V, 16103572)      
  Loes Meulenbroeks (V, 13362496)      
  Reinier Schulte (M, 25423681)      
  Marcel Droppert (M, 11705213)      
  Esther van Schaijk (V, 25584138)      
         
   2e klasse - GENNEPER PARKEN 3      
  Michiel Paus (M, 19171447)      
  Lennart Kocken (M, 17425255)      
   Aled Meulenbroek (M, 24020575)      
  Dirk Schoeren (M, 22278834)      
  Pleuni Rozie (V, 12615277)      
  Wieke Scheltenaar (V, 19038593)      
  Irene Bevers (V, 13085018)      
  Marielle de Koning (V, 30961882)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 4      
  Eline Kooij (V, 15089096)      
  Dianne Essers (V, 21112193)      
  Ruud van der Hoeven (M, 16875648)      
  Martin-Hugo van Groenestijn (M, 29155959)      
         
   3e klasse - GENNEPER PARKEN 5      
  Henk Visser (M, 20391080)      
  Carolien van der Linden (V, 21023549)      
  Marcel van Mil (M, 26608332)      
  Michel Walters (M, 24855464)      
  Ilona van der Waals (V, 24761303)      
  Marieke van Ee (V, 21742413)      
  Ronald van Doorn (M, 20391072)      
         
   4e klasse - GENNEPER PARKEN 6      
  Rianne Kuyken (V, 27920208)       
  Janneke van Wely (V, 28803736)      
  Bernard Grundlehner (M, 31339883)      
  Marc Gerlag (M, 30276225)      
  Lidwine van Lijf (V, 29181410)      
  Edward Huybregts (M, 20834446)      
         
   4e klasse - GENNEPER PARKEN 7      
  Lilian Seegers (V, 26608413)      
  Menno Haring (M, 26609126)      
  Henk Kettelarij (M, 26129787)      
  Margo van Bakel (V, 29018587)      
  Francia Agterhof (V, 28762606)      
         
Zondag(2 Teams)
  Heren Zondag  2e klasse - GENNEPER PARKEN 1      
  Sander Klein Obbink (M, 28434560)      
  Okkel Klaver (M, 22863613)       
  Erwin Bonsma (M, 23723963)      
  Pieter Meiboom (M, 31281400)      
         
  4e klasse - GENNEPER PARKEN 2      
  Dirk Delver (M, 15327248)      
  Alexander Broere (M, 19602448)       
  Sander Schreven (M, 29596750)      
  Thomas Toussaint (M, 31375626)       
  Hidde Verschuur (M, 31825516)      
         

 

Reserves 2019 ( KNLTB Najaars competitie)

Voor telefoonnummers ga naar de ledenlijst via Mijn Club

Dames

Naam Speelsterkte KNLTBnr
Marielle de Koning 6 / 5  30961882
Stefanie Gillmeier 7 / 7 35488018
Cindy van Hattem  7 / 7 14579855
Janneke van der Kruis 7 / 7  28129466
Esther van den Broek  8 / 7 13416669
Janine van Rijn - Baetsen   8 / 7  21147272
Manon van de Wiel  8 / 7 31767710
Judith Wijdeven   8 / 7 26326167
Marijel Braaksma 8 / 8 21766509
Zita Braat - Schult    8 / 8 31422039
Linda Breukers-Kooijmans  8 / 8 22663045
Aurelia van der Burght 8 / 8 31113117
Sanne Stultiens 8 / 8 28976371
Kim van Tuijl 8 / 8 25883151
Lisa Senders   9 / 9 31728685

 

Heren

Naam Speelsterkte KNLTBnr
Ruud Klaver 5 / 4 19278365
Paul Roumen 5 / 4 14196352
Kevin Jonge              6 / 5 13167359
Andries Scholten 7 / 5 17694744
Jaap Gelderblom              6 / 6 15153010
Bjorn van Rijn         6 / 6 11393718
Edwin Nijkamp   7 / 6 19747047
Eelco Bergsma 7 / 7 15042766
Jasper de Vreede            7 / 7 28841433
Jan Willem Biezenaar 8 / 7 12538876
Rob Wind             8 / 7 19302673
Marco Marechal 8 / 8 22155244
Ruben Oudejans 8 / 8 23393025
Daniel Tromp 8 / 8 22454497
Jeroen van der Zanden    8 / 8 21425191
Luca Zappaterra           8 / 9 35102209
Eelco Daemen     9 / 9 35468238

 

Speeldata KNLTB najaarscompetitie 2019

Klik op de titel om de speeldata van de najaarscompetitie 2019 te zien.

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 40 211 1428

Address

Theo Koomenlaan 11
5644HZ Eindhoven