Senior KNLTB Voorjaars Competitie

Senior KNLTB Voorjaars Competitie 2020

Klik hier om naar RESERVESPELERS te gaan

Team samenstelling

63 ingeschreven teams

Heren
Heren Maandag (3 Teams)
Heren Dubbel 50+ Maandag Middag 1e klasse - Afdeling 1 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  1e klasse - Afdeling 1 - GENNEPER PARKEN 2       
         
  2e klasse - Afdeling 1 - GENNEPER PARKEN 3      
         
Heren Vrijdag (7 Teams)
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag Hoofdklasse – Afdeling 3 - GENNEPER PARKEN 1      
         
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond 1e klasse – Afdeling 12 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  1e klasse – Afdeling 14 - GENNEPER PARKEN 2       
         
  2e klasse – Afdeling 31 - GENNEPER PARKEN 3      
         
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse – Afdeling 14 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  3e klasse – Afdeling 16 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  4e klasse – Afdeling 13 - GENNEPER PARKEN 3      
         
Heren Zaterdag (10 Teams)
Heren 17+ Zaterdag 1e klasse – Afdeling 11 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  1e klasse – Afdeling 12 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  2e klasse – Afdeling 16 - GENNEPER PARKEN 3      
         
  2e klasse – Afdeling 43 - GENNEPER PARKEN 4      
         
  3e klasse – Afdeling 64 - GENNEPER PARKEN 5      
         
  3e klasse – Afdeling 55 - GENNEPER PARKEN 6      
         
  3e klasse – Afdeling 54 - GENNEPER PARKEN 7      
         
  5e klasse – Afdeling 57 - GENNEPER PARKEN 8      
         
  5e klasse – Afdeling 30 - GENNEPER PARKEN 9      
         
Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) 2e klasse – Afdeling 7 - GENNEPER PARKEN 1      
         
Heren Zondag (2 Teams)
Heren Zondag 5e klasse – Afdeling 15 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  7e klasse – Afdeling 15 - GENNEPER PARKEN 2      
         
Dames
Dames Donderdag (1 Team)
Dames Dubbel Donderdag Middag 1e klasse – Afdeling 1 - GENNEPER PARKEN 1      
         
Dames Vrijdag (9 Teams)
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond 2e klasse – Afdeling 38 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  3e klasse – Afdeling 62 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  3e klasse – Afdeling 67 - GENNEPER PARKEN 3      
         
  3e klasse – Afdeling 62 - GENNEPER PARKEN 4      
         
Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond Hoofdklasse – Afdeling 3 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  3e klasse – Afdeling 39 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  3e klasse – Afdeling 15 - GENNEPER PARKEN 3      
         
  3e klasse – Afdeling 33 - GENNEPER PARKEN 4      
         
  3e klasse – Afdeling 12 - GENNEPER PARKEN 5      
         
Dames Zaterdag (9 Teams)
Dames 17+ Zaterdag 3e klasse – Afdeling 27 - GENNEPER PARKEN 1      
         
Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+ZH) 1e klasse – Afdeling 4 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  3e klasse – Afdeling 11 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  4e klasse – Afdeling 8 - GENNEPER PARKEN 3      
         
  4e klasse – Afdeling 14 - GENNEPER PARKEN 4      
         
  4e klasse – Afdeling 7 - GENNEPER PARKEN 5      
         
  4e klasse – Afdeling 7 - GENNEPER PARKEN 6      
         
  4e klasse – Afdeling 14 - GENNEPER PARKEN 7      
         
  4e klasse – Afdeling 8 - GENNEPER PARKEN 8      
         
Dames Zondag(1 Team)
  Dames Zondag 4e klasse – Afdeling 14 - GENNEPER PARKEN 1      
         
Gemengd
Gemengd Vrijdag (8 Teams)
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond Hoofdklasse – Afdeling 10 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  3e klasse – Afdeling 41 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  3e klasse – Afdeling 44 - GENNEPER PARKEN 3      
         
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond 1e klasse – Afdeling 5 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  1e klasse – Afdeling 4 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  2e klasse – Afdeling 6 - GENNEPER PARKEN 3      
         
  2e klasse – Afdeling 10 - GENNEPER PARKEN 4      
         
  3e klasse – Afdeling 10 - GENNEPER PARKEN 5      
Gemengd Zaterdag (11 Teams)
Gemengd 17+ Zaterdag 1e klasse – Afdeling 13 - GENNEPER PARKEN 1      
         
  1e klasse – Afdeling 10 - GENNEPER PARKEN 2      
         
  2e klasse – Afdeling 34 - GENNEPER PARKEN 3      
         
  2e klasse – Afdeling 32 - GENNEPER PARKEN 4      
         
  2e klasse – Afdeling 30 - GENNEPER PARKEN 5      
         
  3e klasse – Afdeling 54 - GENNEPER PARKEN 6      
         
  3e klasse – Afdeling 32 - GENNEPER PARKEN 7      
         
  4e klasse – Afdeling 42 - GENNEPER PARKEN 8      
         
  4e klasse – Afdeling 53 - GENNEPER PARKEN 9      
         
  4e klasse – Afdeling 32 - GENNEPER PARKEN 10      
         
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse – Afdeling 18 - GENNEPER PARKEN 1      
         
Gemengd Zondag (2 Teams)
Gemengd 17+ Zondag (NB) 1e klasse – Afdeling 2 - GENNEPER PARKEN 1      
         
Gemengd 35+ Zondag 3e klasse – Afdeling 6 - GENNEPER PARKEN 1      
         

 

Reserves 2020 ( KNLTB Voorjaars competitie)

Voor telefoonnummers ga naar de ledenlijst via Mijn Club

Dames

Naam Speelsterkte KNLTBnr
Wieke Scheltenaar 5 / 5  19038593
Carolien van der Linden        5 / 5 21023549
Maaike de Reuver 7 / 7 23457244
Florence Huijnen 8 / 7 23104384
Rosalie Teurlings 8 / 7  27880230
Esther van den Broek  8 / 7 13416669
Annick Wilting 8 / 7  28792491
Janneke van der Kruis           8 / 7 28129466
Frederike Oosterhoff 8 / 8 29784611
Kim van Tuijl 8 / 8 25883151
Lizet Bary    8 / 8 17781582
Margo van Bakel 8 / 8 29018587
Misha Benschop 8 / 8 25338269

 

Heren

Naam Speelsterkte KNLTBnr
Paul Roumen 5 / 5 14196352
Luc Verhoeven       6 / 5 21529531
Marc Blais 6 / 6 35537507
Edwin Nijkamp   7 / 6 19747047
Jeroen de Wit 7 / 6 13222236
Luca Zappaterra 7 / 9 35102209
Rob Wind             8 / 7 19302673
Peter Schols 8 / 8 28767403

 

Speeldata KNLTB voorjaarscompetitie 2020

Klik op de titel om de speeldata van de najaarscompetitie 2020 te zien.

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 40 211 1428

Address

Theo Koomenlaan 11
5644HZ Eindhoven